נשים וגם גברים אוהבים לטפח את הגוף שלהם ולהיראות הכי טוב שהם יכולים. יש מגוון של דרכים לעשות זאת אבל הדרך האיכותית וטובה ביותר, שתניב תוצאות מקסימאליות, תהיה דרך מכון יופי. הסיבה לכך היא שאין דרך אחת ברורה להיראות יפה או לטפח את העור בצורה בריאה ולכל אחת ואחד מאיתנו יש את המאפיינים הייחודים שלו כמו מבנה פנים, סוג עור, סוג השיער וכדומה.

למה מומלץ לטפח את הגוף במכון יופי?
למרות שניתן לטפח את הגוף בצורה עצמאית, אין אלטרנטיבה אמיתית לטיפוח הגוף על ידי מכון יופי מקצועי כמו הלנה - מכון יופי למשל. במכון יופי מועסקים אנשי מקצוע בתחום הטיפוח שיודעים להעניק את סוג הטיפול המתאים לכל אחד ואחת. באופן זה מכון היופי יידע להשתמש בתכשירי הטיפוח המתאימים לעור שמן, מעורב או יבש, או יידע לסרטט גבות שיתאימו לצורת הפנים של הלקוחה או הלקוח.

מהם יופי מעניק מספר שירותים וביניהם פדיקור, מניקור, בניית ציפורניים, הסרת שיער מכל חלקי הגוף, עיצוב גבות וטיפולי פנים.
  • פדיקור ומניקור הם טיפולים לכפות הרגליים והידיים שנועדו לסדר את הציפורניים בשניהם, להסיר עור יבש ולשמר את גמישות העור בחלקים היבשים. בנוסף לכך, פדיקור מניקור כולל גם מריחת לק על סוגיו השונים, באופן מקצועי שמחזיק מעמד לאורך זמן ואפשרות בניית ציפורניים באופן מלאכותי.
     
  • הסרת שיער מכל חלקי הגוף הוא שירות חשוב לנשים וגם לגברים, שמעוניינים להסיר שיער מיותר מחלקי הגוף השונים. הסרת השיער מתבצעת על ידי שימוש בשעווה, אשר תולשת את השיער מהזקיק שלו וכך מבטיחה גוף חלק לאורך זמן ודילול שיער הגוף.
     
  • עיצוב גבות הוא שירות שמאפשר יצירת צורה מתאימה למבנה הפנים ושמירה עליה, מה שיכול להשפיע באופן ניכר על המראה וההרגשה ומעיד על רמת טיפוח גבוהה.
     
  • במכון יופי מוענקים מגוון של טיפולי פנים, החל מניקוי ייסודי, פילינג, אנטי אייג'ינג ועוד.

מהו מכון יופי?

 
FacebookGoogle+Twitter
טלפון:  04-981352   |     חיפה, דרך הים 105/4   |   מייל:  info@helenabeauty.co.il