במכון יופי מוענקים שירותים רבים המאפשרים לכם להיות מטופחים, יפים ובריאים יותר. השירותים שמוענקים במכון יופי כוללים את כל חלקי הגוף, החל מטיפול בציפורניים, בפנים ועד השיער המיותר. להלן סקירה של השירותים המרכזיים:

שירותים

פדיקור ומניקור - לכפות רגליים וידיים בריאות ויפות

פדיקור ומניקור הם טיפולים לכפות הרגליים והידיים אשר באמצעותם מטפלים גם בעור וגם בציפורניים על ידי שימוש בכלים שונים:
  • פדיקור – פדיקור הוא טיפול המיועד לכפות הרגליים ומטרתו לרכך את העור ולטפל בציפורניים ששונות במהותן מהציפורניים בכפות הידיים. כפות הרגליים גם הן שונות מעור כפות הידיים, מפני שהן חשופות יותר ללכלוך ולשחיקה בהיותם נושאות את הגוף ובאות במגע עם הקרקע.
     
  • לרוב בטיפול הפדיקור העור יעבור ריכוך על ידי מים חמים ותכשירי טיפוח ולאחר מכן יוסר העור היבש. השלב הבא יהיה לטפל בעור מסביב לציפורניים ובציפורניים עצמן, בסידורן ובצביעתן בלק נבחר. במהלך הפדיקור משתמשים בקרמים שונים לריכוך, באבן או במכשיר אחר להסרת העור היבש ובכלים שונים לסידור הציפורניים כמו פצירה וכדומה.
     
  • מניקור – מניקור הוא טיפול לכפות הידיים אשר מתרכז בעיקר בציפורניים, משום שעור הידיים הינו עדין מאוד. הטיפול בעור הידיים יהיה בדרך כלל על ידי החדרת לחות ולא למען הסרת עור יבש כמו בכפות הרגליים. המניקור יתרכז בהסרת העור היבש סביב הציפורניים ובסידור מקצועי שלהן. לאחר סידור זה הציפורניים ימרחו בלק מקצועי, שישרוד לאורך זמן ולא יזיק לעור כפות הידיים.

בניית צפורניים - להשגת מראה משולם

נשים רבות אוהבות למרוח לק בציפורניים, מה שמעניק מראה כללי של טיפוח ומראה מעניין יותר, שיכול להשתלב עם פריטי לבוש ואקססוריז. כמו כן, סוגים שונים של לק יכולים להגן על הציפורניים ולסייע במניעה של כסיסתן. עם זאת, מכיוון שנעשה שימוש רב בידיים, בעבודה ובעבודות הבית, הוא מתקלף ולא מחזיק מעמד לאורך זמן, מה שגורם לנשים רבות לחדש אותו מידי כמה ימים. הדבר גוזל זמן ולא תמיד מתאפשר ולכן בניית ציפורניים יכולה להוות פיתרון מושלם.

כמו כן, ישנן נשים שהציפורניים שלהן חלשות והן לא מצליחות לגדל אותן מבלי שישברו ובמקרה זה בניית ציפורניים מסייעת לחיזוק הציפורניים הטבעיות. הבניה כוללת הדבקה או הלחמה של ציפורניים מלאכותיות אשר מתחברות אל הציפורן וגדלות ביחד איתה. הבניה מעניקה מראה אסתטי, מטופח וטבעי והלק שעל הציפורניים מחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר.

את הבניה ניתן לחדש ולתקן במהלך התקופה שלאחר ההלחמה או ההדבקה וכך לשמור על מראה מטופח. חשוב לעשות את בניית הציפורניים במקום מקצועי ומוסמך כמו הלנה - מכון יופי, מפני שבמכון יופי מקצועי ניתן יהיה להגיע לתוצאות מצוינות ויפות ולהימנע מפגיעה בציפורניים הטבעיות, מכאבים ומחוסר נוחות שיכולה להיגרם עקב הבניה.

הסרת שיער מכל חלקי הגוף (שעוות)

הסרת שיער היא פעולה שחלק נכבד מהנשים דואגות לעשות ובעשור האחרון גם חלק נכבד מהגברים. ככל שעלתה המודעות לאסתטיקה המתורגמת בתרבות לעור חלק, מוצאים את עצמם אנשים רבים מסירים שיער מחלקים שונים בגוף כמו הרגליים, המפשעות, בית השחי, הגבות והשפם. כמו כן, מלבד חלקים אלו, ישנם מקומות בגוף שאנשים רבים מרגישים צורך להסיר מהם את השיער המיותר כמו הכתפיים, הגב, העורף, הבטן, אצבעות הרגליים והידיים ועוד.

כיום ישנן טכניקות שונות ומגוונות להסרת שיער מחלקי הגוף השונים, אך במקום מקצועי כמו מכון יופי יהיה ניתן להסיר את השיער בצורה הטובה ביותר. הסרת שיער על ידי שימוש בשעווה מאפשרת לתלוש את השערה מהשורש שלה ובכך מבטיחה צמיחה איטית. לאחר טיפול הסרת שיער בשעווה הגוף יהיה חלק לאורך זמן וכאשר השערות יצמחו מחדש הן יהיו דלילות יותר וחלשות, מה שיקל על ההסרה שלהן בפעמים הבאות.

ישנה חשיבות רבה לערוך את הסרת השיער מהחלקים השונים בגוף במכון יופי מקצועי, מכיוון שבראש ובראשונה לא ניתן לעשות הסרת שיער עצמית לחלקי גוף מסוימים ובגלל הכאב שכרוך בכך, ההסרה העצמית לא תמיד תהיה יעילה. במכון יופי מקצועי הסרת השיער מתבצעת בצורה היעילה ביותר, מה שאומר גם שיש פחות כאבים ונעשה שימוש בתכשירים שונים על מנת להרגיע את העור לאחר מכן.
 

עיצוב גבות - למראה פנים מטופח

הפנים מורכבות מאזורים שונים וכל אחד מהם משפיע בצורה ניכרת על השני ויחד הם יוצרים את המראה הכללי. החלקים המרכזיים בפנים כוללים את השפתיים, העיניים והאף, אך לצידם יש מרכיבים אחרים לא פחות חשובים, אשר יכולים להשפיע בצורה משמעותית על מראה הפנים בכללותו כמו הגבות. הגבה משמשת להגנה על העיניים ויוצרת סביבן מסגור המשפיע על מראה הפנים.

על מנת לסדר גבות ולעצב אותן בצורה הטובה ביותר, יש להיעזר בקוסמטיקאית מקצועית אשר מכירה את האפשרויות המגוונות של עיצוב הגבות ויודעת להתאים את עיצוב הגבה לצורת העין ולצורת הפנים. למשל, פנים עגולות יצטרכו מסגור מסוים ועיניים גדולות יצטרכו מסגור אחר. כמו כן, נשים רבות שמסדרות ומעצבות את הגבות בעצמן, יכולות לעשות נזק חמור לגבות שלהן, ליצור בהן "חורים" ולא לנצל באופן מקסימאלי את הפוטנציאל הטמון בעיצוב מקצועי שלהן.

מעבר למסגור הפנים, עיצוב הגבות יכול להקנות מראה ייחודי ומבוקש. למשל, ישנן נשים וגברים שמעוניינים ליצור מראה פנים עדין או מתוחכם יותר וזאת ניתן לעשות באמצעות עיצוב הגבה ובחירה נכונה בסגנון המתאים. ישנם סוגים רבים של עיצוב גבות כמו גבות עגולות, גבות משולשות, גבות עבות או גבות דקות, וההתאמה של כל סוג למראה הפנים, תעשה בצורה הטובה ביותר על ידי עיצוב גבות במכון יופי מקצועי.

טיפולי פנים - לעור פנים בריא ויפה

הפנים, בהיותן לא מכוסות כמו יתר חלקי הגוף, וחשופות באופן תמידי אל מזיקים סביבתיים ואל נזקי השמש ומזג האוויר, הן איבר שדורש טיפולים מקצועיים אחת לכמה זמן. כמו כן, עור הפנים יכול להיות מושפע משינויים הורמונאליים כאלו ואחרים, שינויים תזונתיים וכן גנטיקה וגיל. מכיוון שהפנים נחשבות לחלק משמעותי מאוד בעת אינטראקציה עם הסביבה ובמיוחד כאשר מדובר ברושם ראשוני, יש לדאוג לטפל בהן בצורה הראויה.

הטיפול בפנים מתחלק לטיפול יומיומי של ניקוי על ידי סבון ומי פנים ועל ידי החדרת לחות בצורת קרמים מיוחדים לעור הפנים, אך מידי פעם לפעם נדרש טיפול פנים במכון יופי מקצועי. טיפולי הפנים המרכזיים המוענקים במכון יופי כוללים ניקוי ייסודי, החדרת לחות ואנטי אייג'ינג.

בטיפולי הפנים העור מתנקה ביסודיות, מה שמאפשר תוצאות שלא ניתן לקבל בניקוי ביתי. הסיבה לכך היא שבמכון יופי נעשה טיפול החודר את שכבת העור החיצונית, מה שמאפשר ניקוי ייסודי של נקבוביות העור, הוצאת "ראשים שחורים" וטיפול בפצעים. לאחר הניקוי היסודי תתבצע החדרת לחות וחומרים אחרים המזינים את העור וגורמים לו להיות גמיש, נעים, קורן ויפה וכמובן גם בריא יותר. כמו כן, ישנם טיפולים המאיצים את הפעילות הטבעית של העור, מה שמסייע למניעת היווצרות של קמטים וגם להעלמה של חלק מהם.

ישנה חשיבות רבה בעריכת טיפולים אלו בצורה מקצועית, מפני שלכל אחת ואחד יש עור פנים ייחודי לו עם מאפיינים שונים, ויש להתאים את אופי הטיפול והחומרים לעור של המטופלת או המטופל.
 
FacebookGoogle+Twitter
טלפון:  04-981352   |     חיפה, דרך הים 105/4   |   מייל:  info@helenabeauty.co.il