אודות הלנה עולם היופי

מאז ומעולם נשים התעסקו ביופי וטיפוח. איפור הפך להיות חלק בלתי נפרד משגרת הבוקר של כמעט כל אישה בישראל. כאשר המטרה היא לטשטש חסרונות ולהדגיש יתרונות. העובדה היא כי אישה שמרגישה טוב יותר עם עצמה מתנהלת טוב יותר בכל היבט בחייה: בעבודה, בסביבת חברים ואפילו במערכת היחסים. 

אבל העולם השתנה, נשים תופסות תפקידי מפתח במשק, מקימות עסקים ופורצות מחסומים לעבר ההגשמה העצמית שלהן. לא עוד רק גידול ילדים בבית (כמה זה ישן ,אה?) שגרת הבוקר הכוללת ארגון ילדים, פיזור למסגרות ויציאה לעבודה בזמן כבר כמעט ולא משאירה זמן לטיפוח עצמי.

האיפור הקבוע מאפשר לנשים לחסוך זמן יקר מבלי לוותר על ההרגשה הטובה שכל כך חשובה לביטחון העצמי שלה. איפור קבוע גורם לאישה להרגיש ולהראות מתוקתקת ומטופחת מבלי להתעסק בכך בכל בוקר מחדש.

נעים להכיר

ריטה פסחוב עם הילדים
ריטה פסחוב עם הילדים

נעים מאוד שמי ריטה, אני בת 32 ואמא לשני ילדים: ליאור בן 7 ולין בת ה 3 ובנוסף אני מנהלת עסק עצמאי. שגרת הבוקר שלי נראית כמעט כמו של כל אמא בישראל, הכנת סנדוויצ'ים וקופסאות אוכל, מלחמת התשה מול ארון הבגדים של הפרינססה הדעתנית בת ה 3 ופיזור הילדים במסגרות. הודעת התנצלות זריזה למורה על האיחור האופנתי וקדימה לעבודה…

לאט לאט מצאתי את עצמי מוותרת בכל פעם על פרט קטן בשגרת הבוקר שלי, תחילה ויתרתי על אייליינר והסתפקתי במריחת מסקרה, לאחר מכן ויתרתי על מעגל ריסים, ואז מצאתי את עצמי בלי אודם ובימים לחוצים מאוד גם בלי איפור בכלל. בכל פעם שויתרתי על פרט כלשהו הרגשתי שהמראה הכללי שלי אינו שלם, שאני לא נראת במיטבי ומן הסתם היום כולו התנהל על אש קטנה.

מטרת האתר

ריטה פסחוב עם המשפחה בים
ריטה עם המשפחה בחוף הים

כשגיליתי את עולם האיפור הקבוע הרגשתי שמצאתי את הפתרון המושלם עבורי. שאלתי את עצמי: ״איך עוד לא כל הנשים בישראל עושות את זה?!״. בשיחות עם נשים שונות הבנתי שיש לא מעט חילוקי דעות ודעות קדומות בנושא, היה לי חשוב מאוד לחקור ולבדוק את הנושא לעומק לפני שאני מפקידה את גופי או יותר נכון את פניי בידי אנשי המקצוע.

במהלך המחקר גיליתי גם את הצד האפל של האיפור הקבוע שמנע מנשים רבות ליהנות מהיתרונות המדהימים שהוא מציע ולכן החלטתי להנגיש לכל הנשים שמעוניינות או שוקלות לבצע איפור קבוע את כל המחקר המעמיק שערכתי בתחום, כך שאותן נשים יוכלו לבצע את הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורן.