האם ריסים מלאכותיים הורסים את הריסים הטבעיים

דף הבית / מגזין / האם ריסים מלאכותיים הורסים את הריסים הטבעיים
האם ריסים מלאכותיים הורסים את הריסים הטבעיות


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  אם ניסית כבר אינספור פתרונות בתקווה שתצליחי להאריך את ריסייך ולו בסנטימטר אחד בלבד. כנראה שגם את חלק מאותן נשים בעלות ריסים קצרים ודלילים.

  בעוד השוק מציע מאות פטנטים ותכשירים שלכאורה אמורים לשפר את צמיחת הריסים, כמו סרומים ושמנים שונים המבטיחים להוסיף נפח ואורך לריסים הטבעיים שלנו, רוב הנשים מאסו מהבטחות שווא או מהמתנה ארוכה של חודשים על מנת לזכות לראות את השיפור המינורי.

  ריסים מלאכותיים

  הפתרון הברור מאליו במצב כזה הוא שימוש בריסים מלאכותיים. שום דבר לא יתן פתרון אמיתי ומהיר לנפח ולאורך של הריסים שלך כמו ריסים מלאכותיים רב שימושיים. הריסים המלאכותיים קלים לשימוש, פשוטים להסרה ונוחים מאוד עבור רוב הנשים. ריסים איכותיים במיוחד הם ריסי משי או כותנה אשר משקלם כמעט ואינו מורגש על העין. 

  לכל אישה ששוקלת שימוש קבוע בריסים מלאכותיים עולות שאלות בנוגע להשפעה של הריסים המלאכותיים על הריסים הטבעיים שלנו ועל העיניים שלנו באופן כללי: האם הריסים מלאכותיים יפגעו בריסים הטבעיים?! האם זה יכאב או יציק במהלך היום? האם ההדבקה לוקחת זמן רב?

  החדשות הטובות הן שריסים מלאכותיים לא פוגעים בריסים הטבעיים. האמת היא שהם בכלל לא מפריעים להם בשום דרך, כאשר רצועות הריסים מודבקות באופן נכון וממוקמות בדיוק מעל קו הריסים שלנו על העפעף. למרות שלפעמים הריסים המלאכותיים זזים מעט ונדבקים אל הריסים הטבעיים שלנו הם עדיין בטוחים לחלוטין מאחר והם עדינים מאוד. כך שאין שום סיבה לדאגה מפני פגיעה בריסים הטבעיים.

  אבל, כדי להבטיח שהריסים אכן יהיו בטוחים לחלוטין, חשוב לדעת כיצד להשתמש בהם בצורה נכונה.

   איך ריסים מלאכותיים עובדים?

  ריסים מלאכותיים הם קלים לשימוש, לאחר שתדביקי אותם פעם או פעמיים תרגישי ביטחון מלא בשימוש בהם. ההדבקה תהפוך מהירה ופשוטה יותר בכל פעם. בהדבקה הראשונה מומלץ להשתמש בערכה ייעודית להדבקת ריסים או בפינצטה. הם יקלו על תהליך ההדבקה ויהפכו אותו לקל ומדויק יותר. גם מעצבות ריסים מנוסות מעדיפות להשתמש בפינצטה על מנת לדייק עד כמה שניתן.

  תהליך ההדבקה פשוט ביותר וניתן לסכם אותו בחמישה שלבים:

  1.  איפור – אפרי את עינייך במלואם, כולל צללית ואיילינר. את המסקרה השאירי לשלב מאוחר יותר.
  2. הכנה- עגלי את הריסים שלך בעזרת מעגל ריסים, הריסים המלאכותיים כבר מגיעים עם עיקול מסוים, כך שעיקול הריסים הטבעיים יעזור לריסים המלאכותיים להשתלב טוב יותר עם הריסים הטבעיים. כדי לא לפגוע בריסים הטבעיים בשימוש במעגל ריסים, הקפידי על מעגל ריסים בעל שכבת גומי, לאחר מכן מרחי מסקרה על הריסים. 
  3. הוציאי את הריסים המלאכותיים מהאריזה שלהם ומרחי שכבה דקיקה של דבק ייעודי לריסים על רצועת הכותנה. המתיני 30 שניות עד שהדבק יתייבש מעט ויהפוך לדביק.
  4. בעזרת פינצטה ליחצי בעדינות את רצועת הריסים אל קו הריסים הטבעי שלך.
  5. המתיני לייבוש במשך מספר שניות. על מנת לוודא שהריסים מודבקים היטב משכי בעדינות רבה את החלק האמצעי של הריסים.

  זה הכל! 

  כעת את מוכנה לצאת לעולם עם הריסים החדשים והמושלמים שלך. רוב הסיכויים שבמהלך היום תשכחי לגמריי שהם שם. לגבי בטיחות הדבק אין מה לדאוג, הדבק לריסים חזק מספיק כדי להדביק את הריסים אך מאוד עדין עבור העיניים שלנו. כך שהסיכוי שתתפתח רגישות או גירוי כלשהו הוא נמוך מאוד.

  הסרת הריסים פשוטה לא פחות, ברגע שהם סיימו את תפקידם, תוכלי להסיר אותם ולשמור אותם עד לשימוש הבא. ריסים מלאכותיים רב שימושיים לרוב ניתנים לשימוש של עד 15 פעמים, במידה והתחזוקה והאחסון שלהם נעשו באופן תקין.

  כיצד להוריד ריסים מלאכותיים בצורה נכונה:

  התחילי במשיכה עדינה של רצועת הריסים במרכזה, במידה ואת מרגישה כאב כלשהו זהו סימן שהדבקת את הריסים המלאכותיים אל הריסים הטבעיים שלך. עצרי והתחילי מהתחלה.

  ברגע שהפרדת את רצועת הריסים ממרכז קו הריסים הטבעיים שלך, רק אז המשיכי להסיר אותה בעדינות מהצדדים. לאחר שהסרת לחלוטין את הרצועה נקי אותה.

  במידה ונותרו שאריות דבק על רצועת הריסים שפשפי אותה בעדינות בעזרת האצבע. את הריסים המלאכותיים מומלץ לאחסן ולשמור במארז המקורי שלהם. האריזה המקורית תשמור מפני פגיעה בצורת הריסים. 

  קל מאוד להבחין אם הריסים הטבעיים נפגעו כתוצאה מההדבקה. תגלו כי הריסים שלכם נשארו בדיוק היכן שהם היו לפני השימוש בריסים המלאכותיים. העובדה שריסים מלאכותיים לא מפריעים כלל לריסים הטבעיים מעודדת מאוד נשים שרוצות לשמור על המראה שלהן ועל בריאות הריסים שלהן.

  סרום, הדבקה או שזירה – מה עדיף?

  יכול להיות שעדיין יש לך שאלות בנושא, זה ברור לחלוטין בעיקר כאשר הרשת מוצפת בהמון מידע, כך שלא תמיד ברור מה נכון ומה לא. אם את עדיין לא בטוחה באיזה שיטה כדאי לך לבחור כדי לנסות להעניק לריסים שלך את האורך והנפח שחסר להם, החלטתי לעשות לך חיים קלים ולעשות קצת סדר בנושא.

  שזירת ריסים מלאכותיים – אלו הם ריסים סינטטיות בודדות המודבקות לריסים הטבעיים שלך בעזרת דבק ייעודי חזק במיוחד, הריסים המלאכותיים נותרים דבוקים עד שהריסים הטבעיים שלך ינשרו, כך שלרוב הם מחזיקים בין 3 -4 שבועות בהתאם למחזור צמיחת השערה. 

  הבעיה בשזירת ריסים היא הדבק שבו משתמשים, מאחר וזהו דבק שאינו ידידותי במיוחד לעיניים שלנו. שלא כמו הדבק שבו משתמשים להדבקה חד פעמית של ריסים, הדבק המשמש לשזירה מכיל חומרים שעלולים ליצור גירויים ותגובות אלרגיות קשות. הסיכוי לפגיעה בעור ובריסים הטבעיים גבוה יותר מאשר בשיטות אחרות. 

  סרום לריסים- תלוי בסוג הסרום בו את בוחרת להשתמש, תופעות הלוואי משתנות בין סרום אחד לשני. אחת מתופעות הלוואי שגרמה לנשים רבות להפסיק את השימוש בסרומים הוא התכהות של העפעף ושל הקשתית בעין.

  תופעת לוואי שכיחה יותר היא תחושת גירוד, גירוי, נפיחות ואדמומיות. זה קורה מאחר וחלק מהסרומים מכילים חומרים שאינם טבעיים, חלקם אף ממש לא מומלצים למריחה באזור העיניים. 

  רצועות ריסים מלאכותיים- הדבקה של רצועת ריסים באופן חד פעמי על קו הריסים העליון. השימוש ברצועות הוא בטוח ויעיל במיוחד כאשר מתבצע בצורה נכונה. כל עוד הדבק המשמש להדבקה אינו מכיל חומרים מסוכנים השימוש ברצועות בטוח לחלוטין. רוב הדבקים האיכותיים הם בטוחים לגמרי ואינם גורמים לשום תופעות לוואי.

  אז מה עדיף?

  לא ניתן להסיק תשובה חד משמעית מאחר ולכל אישה יתאים פתרון אחר. חלק מהנשים יעדיפו לחסוך בזמן בשגרת הבוקר, והדבקת ריסים יומיומית לא תתאים להן. אותן נשים יעדיפו פתרון ארוך טווח שאינו דורש התעסקות.

  נשים אחרות הסובלות מרגישויות או אלרגיות רבות יבחרו בשיטה בטוחה יותר עבור העיניים שלהן, מאחר והסבירות שיסבלו מתגובה אלרגית גבוהה יותר בשיטות ארוכות טווח.

  לכן, תוכלי לבחור להשתמש ברצועות ריסים מלאכותיים ללא שום סיכונים וחשש לגבי פגיעה בבריאות שלך או של הריסים שלך. במידה ואת בוחרת בפתרון אחר חשוב מאוד לבחור באיש מקצוע מנוסה שיודע בדיוק מה הוא עושה וכיצד לעשות זאת מבלי לסכן אותך או את הריסים שלך.  

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.