איך להשיג את הגבות המושלמות ב- 3 צעדים פשוטים

דף הבית / מגזין / איך להשיג את הגבות המושלמות ב- 3 צעדים פשוטים
איך להשיג את הגבות המושלמות


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  אם עד היום חששת מעיצוב הגבות שלך לבד, הסירי דאגה מליבך בשנים האחרונות למזלנו הרב התחלפה לה האופנה של גבות דקיקות ומרוטות בגבות עבות ומלאות נוכחות. עיצוב גבות הפך להיות פשוט יותר ונשים רבות בוחרות לעשות זאת בעצמן. ייתכן והסיבה לכך היא שכיום צריך למרוט פחות שיער מהגבות והסיכוי לפקשש נהיה הרבה יותר נמוך…

  באופן כללי, הכלל החשוב ביותר בטיפוח הגבות הוא להימנע ממריחה של סרום, קרמים, מייקאפ, קרם הגנה וכו׳ על הגבות. כל התכשירים האלה פשוט סותמים את זקיקי השיערה. זאת גם הסיבה לכך שנוצרות קרחות והגבות מאבדות מצבען. אם הגבות שלך בתהליכי שיקום ממריטת יתר קחי בחשבון שעלול לקחת להן כחצי שנה עד שנה עד לצמיחה מלאה חזרה. אז איך להשיג גבות מושלמות?

  שלב 1: שמרי על צורת הגבות שלך

  הישארי במסגרת הצורה הטבעית של הגבות שלך, העזרי בפינצטה על מנת ליצור קווים מנחים כדי לבדוק היכן הגבה צריכה להתחיל. מקמי את הפינצטה לצד החלק העליון של גשר האף, המיקום הנכון של תחילת הגבה נמדד בחלק הצר של האף ולא בחלק הרחב שלו. 

  כדי למצוא את גובה הקשת הרצויה פשוט מתחי מעט את הגבה כלפי מעלה, בדקי איזה גובה קשת את רוצה ליצור . 

  כלים למריטת גבות

  כדי להסיר שיער עודף השתמשי בפינצטה, המטרה בפינצטה היא למרוט את השיער מהשורש, עם הזמן השיער צומח חזרה. מומלץ שלא להשתמש בסכין גילוח מאחר וזהו פתרון שמחזיק יום אחד בלבד. שעווה ומריטה בעזרת חוט דורשת מיומנות לכך, לכן הדרך הפשוטה והבטוחה עבורך תהיה פינצטה. 

  שלב 2: יישור ומריטה

  לפני עיצוב הגבה יש להיצמד למספר כללים פשוטים אך חשובים: צורת הגבה הטבעית, הדגשה של הנתונים הטבעיים, לא להגזים. כלל אצבע הוא למרוט את הגבות כל 4-6 שבועות, לא יותר מכך!

  נשים רבות מנסות לעצב את הגבות בכל מיני צורות וסגנונות בחיפוש אחר העיצוב המחמיא ביותר. השיטה הטובה ביותר היא פשוט לעצב בצורה הקרובה ביותר לצורת הגבה הטבעית שלך. הגבות יהיו גרסה נקייה ומסודרת יותר של הגבות הטבעיות שלך. 

  טיפ חשוב: התרחקי ממראות מגדילות, המראה המגדילה גורמת לך לראות יותר מדיי, הרבה מעבר למה שאת ואנשים אחרים רואים באופן טבעי. הדבר עלול להרוס את עיצוב צורת הגבות בגלל מריטה של שערות  שאף אחד לא רואה.

  כלים ליישור ומריטה

  השתמשי במספריים ייעודיות לגבות על מנת להשלים את עיצוב את צורת הגבות. גזרי רק את מה שצריך, השאירי את הגזירה במספריים רק לסוף. חשוב להשתמש במספריים טובות בעלי להב ארוכה, להב קצרה תדרוש מכן לבצע עצירות ומעברים ממקום למקום וככה מקבלים גזירה לא ישרה. סרקי את הגבות כלפי מעלה וגזרי בעדינות רבה רק היכן שנדרש. באזור קשת הגבה לא נוגעים כלל.

  שלב שלישי: מילוי הגבות

  השלב האחרון הוא מילוי הגבות, כדי לשמור על מראה טבעי מלאי במעט חומר ובטפיחות קלות את הגבה, אל תשכחי את תחילת הגבה ואת סופה. לאחר הוספת הצבע הברישי אותן מעט על מנת ליצור פיזור אחיד בגבה ולשמור על מראה טבעי יותר.

  לצורך מילוי הגבות ניתן להשתמש בעיפרון לגבות או בצללית. ברגע שתמצאי את הגוון המועדף עליך מלאי את הגבות ובדקי כי הן יצאו שוות ואינן מוגזמות. צלמי תמונת סלפי על מנת לוודא כי המראה הסופי יצא לטעמך. 

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.