השיטה המשולבת לגבות

השיטה המשולבת לגבות זו שיטה אשר משלבת את שיטת ההצללה (הידועה גם כשיטת הפודרה), יחד עם  שיטת השערה (מיקרובליידינג). השיטה מתאימה לכל סוגי העור והיא יוצרת מראה גבות מלא וטבעי. יש שיאמרו כי התוצאה הטובה ביותר מתקבלת דווקא בשילוב השיטות.

  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים או התקשרי: 055-432-1126

  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

  כמה עולה השיטה המשולבת לגבות

  המחיר של השיטה המשולבת הוא בין 1,500 ל- 4,000 ש״ח. המחיר משתנה בהתאם לאזור בארץ ולרמת המומחיות של מעצבת הגבות. לרוב, מעצבות בדרגת מאסטר אשר עברו השתלמויות רבות ובעלות ניסיון וידע מקצועי רחב יתמחרו את עבודתן במחיר גבוה יותר.

  איך מתבצעת השיטה המשולבת

  YouTube video

  כמו בתחילת כל טיפול של איפור קבוע יש למלא הצהרת בריאות בנוגע הבריא למצבותי שלכם ולעדכן בכל מחלה, טיפול תרופתי ואלרגיה קיימת. במקרה של מחלות רקע או טיפול תרופתי אין לעשות את הטיפול ללא אישור רפואי מרופא. כמו כן גם נשים בהריון או נשים אשר לוקחות רואקוטן אינן יכולות לעשות איפור קבוע.

  בשלב השני מבצעים אבחון של הגבות ותיאום ציפיות מול הלקוחה. מעצבת הגבות רוצה להבין מהו המראה האופטימלי אליו הלקוחה שואפת להגיע ובמקביל לבחון כיצד ניתן לבצע זאת בצורה הטבעית והמחמיאה ביותר. לאחר מכן מעצבת הגבות משרטטת בעזרת עיפרון סימון את המסגרת של הגבות החדשות ויוצרת הדמייה של מראה הגבות החדש.

  לאחר אישור הלקוחה מתחיל הטיפול בשיטה המשולבת. הטיפול מתחיל בשיטת ההצללה. כאשר המטרה הראשונית היא ליצור את הבסיס של הגבות. כאשר שיטת העבודה היא הצללה בשיטה של פיקסלים שיוצרים מראה מוצלל ועדין המדמה איפור בצללית. 

  הטשטוש העדין מתבצע על ידי מעברי צבע, כך שיש משחקי צבע בין האזורים השונים בגבה היוצרים מראה מלא, טבעי ורך. ההצלה מתבצעת על ידי מכשיר עליו מולבשים מחטים דקיקות ובעזרת דקירות קטנות הפיגמנט מפוזר ומוחדר אל השכבה החיצונית של העור.

  לאחר מכן מעצבת הגבות עוברת אל שיטת השערה או שיטת מיקרובליידינג. בשיטה זו מציירים שערות קטנות ודקיקות המדמות את השיער הטבעי של הגבה. בשיטה זו עוברים על נקודות ספציפיות בהן צריך להשלים את החסר. שיטת השערה נעשית על ידי מכשיר חשמלי אליו מחוברת מחט דקה, בעזרת המחט מתבצעות שריטות עדינות על השכבה החיצונית של העור שאליהן מוחדר הפיגמנט. שיטת השערה עוזרת למלא אזורים שנותרו דלילים גם לאחר שיטת ההצללה.

  בחירת הגוון המתאים 

  לבחירת הגוון המתאים יש חשיבות אדירה, כאשר הגוון הנכון הוא תמיד הגוון הקרוב ביותר לגוון הטבעי של שערות הגבה. מעצבות גבות מקצועיות לא יאפשרו לבצע איפור קבוע בגוון כהה או בהיר יותר באופן משמעותי מהצבע הטבעי של גבותיה של הלקוחה, זאת מאחר והתוצאה הסופית שתתקבל תהיה רחוקה מלהיות טבעית ומחמיאה.

  באופן כללי לנשים עם עור כהה יותר יש לבצע ניטרול של הגוון האפור על מנת ליצור מראה חום טבעי, מומלץ מאוד להימנע משימוש בצבע שחור מאחר והמראה שמתקבל הוא גס ולא טבעי. 

  חשוב להתאים פיגמנטים המורכבים מגוונים מדויקים שתואמים לגוון העור והשיער של הלקוחה על מנת שבתהליך הדהייה הטבעי לא יתקבלו גבות אדומות או כתומות.

  מאחר ועם הזמן הצבע דוהה עד שנעלם לחלוטין, יש להקפיד על איכות חומרים גבוהה במיוחד. חומרים זולים שאינם איכותיים יחזיקו זמן קצר יותר.

  תמונות של השיטה המשולבת לגבות

  השיטה המשולבת לגבות
  צילום: סי אמסלם
  השיטה המשולבת לגבות
  צילום: סי אמסלם
  השיטה המשולבת לגבות
  צילום: סי אמסלם
  השיטה המשולבת לגבות
  צילום: סי אמסלם
  השיטה המשולבת לגבות
  צילום: סי אמסלם

  כיצד להכין את העור לקראת טיפול בשיטה המשולבת

  באופן כללי לפני הטיפול יש להימנע מכל פעולה הגורמת להתחדשות של תאים. מאחר וחידוש העור מקצר את אורך חיי הפיגמנט. עם הזמן באופן טבעי הגבות הולכות ודוהות בעקבות החילוף הטבעי של תאי העור שמתרחש כל 28 יום. חומרים קוסמטיים או תרופות המעודדות קילוף וחידוש של תאים מזרזים את הדהייה של הפיגמנט.

  • חשוב מאוד להימנע משיזוף של העור באופן טבעי או מלאכותי
  • להימנע משתיית אלכוהול ביום הטיפול
  • להימנע משימוש בפילינגים הגורמים לקילוף של העור

  מה עושים לאחר הטיפול

  נשים רבות מדווחת על תחושת גרד מציקה בימים הראשונים שלאחר הטיפול, זוהי תחושה טבעית הנוצרת בעקבות תהליך ההחלמה. לאחר כ-4 ימים מהטיפול, בעקבות הפציעה בעור נוצרת התכווצות של הפיגמנט ונראה כי פתאום הגבות מקבלות גוון כהה יותר, דבר זה יחלוף עם התקלפות העור לאחר כ 10 ימים. תיתכן תחושת גירוד שעלולה להיות מציקה אך נסבלת ויש להימנע מגירוד ושפשוף של אזור הגבות.

  • יש להימנע ממריחה של קרמים למשך שבועיים
  • יש להימנע מהרטבת האזור במשך יומיים ולאחר מכן להימנע משטיפה של האזור בסבון.
  • לא להיכנס לבריכות 
  • להימנע מחשיפה לשמש
  • להימנע מפעילות גופנית מאומצת

  כמה זמן מחזיקה השיטה המשולבת

  באופן כללי השיטה המשולבת לגבות מחזיקה בין שנה לשנתיים. אך זה תלוי בסוג העור ובאורח החיים של המטופלת ובתחזוקה של הגבות. ככל שהאישה נחשפת יותר לשמש או עוברת טיפולי פנים ומשתמשת בתכשירים המעודדים חילוף של תאים כך התוצאה תחזיק זמן קצר יותר.

  במידה והאישה מקפידה על תחזוקה נכונה של הגבות וסוג העור שלה אינו בעייתי במיוחד, השיטה תחזיק זמן רב יותר.

  למי מתאימה השיטה המשולבת

  השיטה המשולבת מתאימה בעיקר לנשים בעלות עור שומני ולנשים בעלות גבות דלילות במיוחד, נשים הסובלות מקרחות בגבות לא יקבלו את התוצאה האופטימלית רק על ידי השלמה של שערות בנקודות מסוימות.

  גבות דלילות הסובלות מקרחות דורשות יצירה של בסיס חזק עליו תעשה עבודת ההשלמה של השערות החסרות. השילוב של יצירת הצללה עדינה יחד עם הדמיית שערות גבה יוצרים מראה מושלם וטבעי של גבה מלאה ומעוצבת.

  למה כדאי לעשות שיטה משולבת

  בתקופה האחרונה נראה כי שילוב השיטות היא הנוסחה המנצחת למראה גבות מושלם המחזיק לאורך זמן. מלבד העובדה שניתן לבצע בעזרת שיטה זו תיקונים משמעותיים מאוד לגבות דלילות ופגומות היא גם מתאימה מאוד לנשים הסובלות מעור שומני ולאקלים הישראלי. 

  השיטה המשולבת מבוססת על יצירת רקע לבסיס וציור של שערות דקיקות, יחד נוצר מראה מלא וטבעי של גבות מעוצבות שכאילו עברו טאצ׳ מקצועי של צללית איפור.

  השיטה המשולבת יכולה להיות שילוב של טכניקות ידניות כמו מיקרובליידינג ומיקרושיידינג או של טכניקות חשמליות של שיטת השערה ושיטת הבצללה. לחלופין ניתן לבצע שילוב של טכניקה ידנית וחשמלית כאשר רוצים להגיע לתוצאה מדויקת יותר או כאשר יש עור שומני ובעייתי במיוחד.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא. למידע נוסף היכנסו לעמוד האודות שלנו.

   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים או התקשרי: 055-432-1126

   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות באתר.

   טיפולים שיכולים לעניין אותך