מה עושים אם העיניים כואבות עם ריסים מלאכותיים?

דף הבית / מגזין / מה עושים אם העיניים כואבות עם ריסים מלאכותיים?
האם אמורים להרגיש את הריסים המלאכותיים במשך כל היום


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  בין אם זו הפעם הראשונה שהדבקת ריסים מלאכותיים, או בין אם ניסית בעבר ופשוט התייאשת כי העיניים לא מפסיקות לכאוב והתחושה היא כאילו משהו דוקר, מגרד או שורף לך בעיניים. אז המאמר הבא הוא בדיוק בשבילך.

  מניסיון אישי של שימוש בריסים מלאכותיים במשך שנים וממחקר שערכתי בקרב נשים שמשתמשות בריסים מלאכותיים באופן קבוע ואף על בסיס יומיומי. סיכמתי את הגורמים העיקריים שעלולים להיות הסיבה לכך שהעיניים שלך כואבות מריסים מלאכותיים.

  1. יכול מאוד להיות שרצועת הריסים ארוכה מדיי בשבילך והחלק העודף דוקר אותך. נסי להשתמש במספריים קטנות כדי לקצר את אורך הרצועה. חשוב מאוד להקפיד לחתוך מהחלק החיצוני של רצועת הריסים, זאת מכיוון שהחלק הפנימי גם ככה מורכב מריסים קצרות יותר, הריסים הולכים ומתארכים בהדרגה עד למרכז העין או עד לזווית החיצונית שלה. אם תגזרי את החלק הפנימי של השערות הקצרות תשאירי שערות ארוכות שיכבידו ויציקו לך בזווית הפנימית של העין.
  1. אם כבר קיצרת את הריסים וזה עדיין כואב ומציק בעיניים, כנראה שרצועת הריסים גסה ונוקשה מדיי עבור העיניים שלך. כדי לבדוק את זה קפלי את הרצועה לחצי עיגול ושחררי. אם היא חוזרת מיד לצורה הישרה והמקורית שלה, אז תעשי לעצמך טובה ואל תשתמשי בזה שוב.
  1. אם אף אחת מהסיבות הנ״ל היא לא הסיבה לכאב ולחוסר נוחות שלך, נסי לשנות את מיקום הריסים המלאכותיים שלך. יתכן שהם מודבקים קרוב מדי לזווית הפנימית של העין שלך. ריסים מלאכותיים צריכים להיות מודבקים מעל קו הריסים הטבעיים שלך, מבלי לגעת בזווית הפנימית או החיצונית של העין. בהדבקה נכונה של ריסים אין סיבה להרגיש תחושת כאב או חוסר נוחות.
  1. אם עולם הריסים המלאכותיים זר לך לחלוטין, כנראה שתרגישי חוסר נוחות בפעם הראשונה שתדביקי אותם. זה נורמלי לחלוטין שתרגישי תחושה מוזרה של כבדות. נסי להיזכר בתחושה המוזרה שהייתה לך כשמרחת מסקרה בפעם הראשונה. ריסים מלאכותיים זה בדיוק אותו הדבר וגם אליהם תתרגלי במהירות.

  לפעם הראשונה מומלץ לבחור בריסי משי העשויים משכבה אחת של ריסים, הם עדינים וקלים יותר מבחינת משקל וגם מבחינת המראה שלהם, לאחר שתתרגלי למראה ולתוספת המשקל החדשה על העיניים תוכלי לגוון עם סגנונות דרמטיים וכבדים יותר של ריסים.

  1. אם מיד לאחר ההדבקה את חווה אדמומיות או תחושת גירוד באזור העפעפיים או במקרה הגרוע יותר היווצרות של שלפוחיות. אז כנראה שאת אלרגית לדבק של הריסים המלאכותיים. תוכלי לנסות להחליף את הדבק בסוג אחר שמותאם יותר לעיניים ולעור רגיש. ברוב המקרים מומלץ לבחור בדבק שאינו מכיל לטקס מאחר והלטקס הוא חומר אלרגני האחראי לרוב התגובות האלרגיות.
  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.