איך לבחור את הריסים המלאכותיים הנכונים לצורת העין שלך

דף הבית / מגזין / איך לבחור את הריסים המלאכותיים הנכונים לצורת העין שלך
איך לבחור ריסים מלאכותיים שיתאימו לצורת העיניים שלך


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  ריסים מלאכותיים יכולים להעניק לך מראה ריסים ארוך ומלא כמו שתמיד חלמת. אבל, הידעת שסוגים מסוימים של ריסים יראו עליך טוב יותר מסוגים אחרים? בדיוק כמו שאת בוחרת את הדרך בה את מסדרת ומעצבת את השיער שלך באופן כזה שיחמיא לך לתווי הפנים, סגנונות שונים של ריסים מלאכותיים יכולים להחמיא ולהעצים את מראה העיניים או לחלופין לשנות לחלוטין את צורת העיניים שלך. 

  איך להדביק ריסים מלאכותיים?

  הדבקת ריסים בצורה מקצועית דורשת זמן ותרגול ובעיקר הרבה סבלנות. אבל התוצאה המיידית שלא ניתן לפספס בהחלט שווה את זה. לפני הדבקה של ריסים מלאכותיים מומלץ מאוד לעגל את הריסים הטבעיים בעזרת מעגל ריסים. ההבדל הוא משמעותי והתוצאה מתקבלת טבעית והרמונית. רוב הריסים המלאכותיים מגיעים מעוגלים ברמה כזאת או אחרת, כך שיש צורך להקפיד שהריסים הטבעיים יהיו מעוגלים באותה המידה, אחרת הריסים ישבו בצורה נפרדת זה מזה. לאחר מכן יש למרוח מסקרה על הריסים הטבעיים על מנת להעניק להם את אותו הצבע וההדגשה כפי שקיימת בריסים המלאכותיים.

  1. בשלב הראשון החזיקי את הריסים בקצות האצבעות או בפינצטה, הניחי מראה מתחת לסנטר כך כשהמבט שלך נוטה כלפי מטה ולא ישר לכיוון המראה. הימנעי מעצימה של העיניים ושמרי על עפעף ארוך ככל האפשר.
  2. מריחת הדבק על הריסים היא אומנות בפני עצמה, הקפידי שהדבק יהיה מונח בצורה נקייה וישירה על השורש של הריסים המלאכותיים כדי למנוע מריחה של הריסים בדבק. כמות הדבק הדרושה היא קטנה מאוד. לאחר מכן המתיני מספר שניות עד שהדבק יתייבש מעט ויהפוך לדביק, כך תבטיחי הדבקה טובה של הריסים המלאכותיים ותמנעי תזוזה מיותרת שעלולה להרוס גם את איפור העיניים שלך.

  איך תבחרי את סגנון הריסים שמתאים לך?

  הכרה והבנה של צורת העין שלך תעזור לך להתאים את האיפור וסגנון הריסים המדויק לעיניים שלך, אבל איך אנחנו יכולות לקבוע מה צורת העין שלנו? קחי מראה והביטי בהף, בחני את העיניים שלך מקרוב ועני על השאלות הבאות:

  1. האם את יכולה לראות את כל הקשתית? (החלק של צבע העין שמסביב לאישון) או שחלק ממנו מוסתר על ידי העפעף?
  2. האם העיניים שלך נוטות כלפי מעלה בצדדים? כמה מקום יש לך בין העיניים?
  3. הביטי בקפל העפעף, האם הוא גלוי בזמן שהעין פקוחה?

  לדעת מהי צורת העין שלך היא רק השלב הראשון, כעת את צריכה להתאים לה את סגנון הריסים המלאכותיים. כאשר בשוק קיים מגוון של מעל 100 סוגים וסגנונות של ריסים מלאכותיים, הבחירה בסוג הנכון יכולה להיות קשה ומבלבלת במיוחד. האם לבחור באורך או אולי להעדיף נפח? איזה ריסים יראו הכי טבעיים?

  מספר עקרונות שיעזרו לכם לבחור נכון בהתאם לצורת העין שלכן:

  הריסים הנכונים לעיני שקד

  סלבריטי: ביונסה

  לביונסה לדוגמה יש עיני שקד, מעט מחודדים בקצוות, עם מרכז רחב יחסית כאשר החלק העליון והתחתון של הקשתית מוסתרים על ידי העפעפיים. עיניים שקדיות שוות ערך למבנה פנים אובלי. כך שרוב סגנונות הריסים יתאימו להם. מומלץ להדגיש את צורת העין על ידי הוספת נפח בעזרת ריסים מלאים המחולקים באופן שווה על פני קו הריסים.

  הריסים הנכונים לעיניים עגולות

  סלבריטי: ניקול ריצ׳י, קטי פרי

  אם את יכולה לראות את רוב הקשתית שלך, סימן שיש לך עיניים עגולות. לצורת עין עגולה מומלץ להשתמש בריסים מעוגלים כדי להדגיש ולהרים את הקיפול של העפעף העליון. הימנעו מנפח גדול בריסים שיגרמו לעיניים להיראות קטנות ושטוחות.

  הריסים הנכונים לעיניים מלוכסנות

  סלבריט: אווה צ׳אן

  צורת עיניים המאפיינת את בני התרבות האסייתית. עיניים בעלי עפעף עליון מכוסה על ידי שכבת עור וקמט העפעף אינו נראה לעין כלל. לצורת עיניים זו מומלץ לבחור בריסים ארוכים בעלי כמה שכבות אשר יקנו מראה פתוח יותר לעיניים.

  הריסים הנכונים לעיניים קרובות

  סלבריטי: קריסטן סטיוארט, מישל אובמה

  אם המרחק בין העיניים שלך קצר מהרוחב של עין אחת, אז העיניים שלך קרובות האחת לשנייה. בצורת העין הזאת השאירי את הזווית הפנימית נקייה והתמקדי בזווית העין החיצונית, השתמשי בריסים המקנות אורך ויצרו אשליה של הרמת זווית העין החיצונית כלפי מעלה.

  הריסים הנכונים לעפעף נפול

  סלבריטי: בלייק לייבלי, ג׳ניפר לורנס, ניקול קידמן.

  עיניים בעלות עפעף נפול יש עצם גבה בולטת ולכן העפעף כמעט אינו נראה במצב בו העין פקוחה. סגנון לא נכון של ריסים עלול למשוך עיניים עם עפעף נפול כלפי מטה ולגרום להם להראות קטנות.  נסו לשלב ריסים ארוכים באזור שמעל האישון כדי ליצור מראה פתוח במרכז העין.

  הריסים הנכונים לעיניים חתוליות

  סלבריטי: זואי קרביץ, טיילר סוויפט

  נשים בעלות עיניים נפולות, בהן הזווית החיצונית גבוהה יותר מהזווית הפנימית הן המועמדות המושלמות לעיני חתול. לא פלא שזה הסגנון האהוב על טיילר סוויפט, לצורת עין זו יחמיא במיוחד שימוש בחצאי ריסים מתרחבים בזווית החיצונית של העין.

  הריסים הנכונים לעיניים בולטות

  סלבריטי: אוליביה פלרמו

  לעיניים גדולות ובולטות שתופסות את תשומת הלב בפנים, מומלץ להעניק ולהעצים את המראה החלומי והרומנטי הקיים בהן באופן טבעי. השתמשו במניפות ריסים רחבות בעלות אופי דרמטי.

  הריסים הנכונים לעיניים עמוקות

  סלבריטי: נטלי פורטמן

  נשים בעלות עיניים אלגנטיות ועמוקות הנמצאות מתחת לעצם הגבה צריכות להדגיש את העיניים הגדולות שלהן. השתמשו בריסים ארוכים שמתעגלים ומתרחקים מהעין, בדרך זו תמנעו גם אי נוחות ומריחת מסקרה בעקבות התנגשות של הריסים בעצם הגבה.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.