איך להדביק ריסים מלאכותיים כמו מקצוענית

דף הבית / מגזין / איך להדביק ריסים מלאכותיים כמו מקצוענית
איך לשים ריסים מלאכותיים

  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  עם כל האהבה שלי לריסים מלאכותיים שגורמים לנו למראה עיניים מודגש ומרשים, רובנו עדיין נמנעות מלנסות ולהדביק אותן לבד. כאשר בכל פארם נוכל למצוא מדפים שלמים מלאים במגוון רחב של ריסים מלאכותיים לבחירה שרומזים לנו בצורה הכי ברורה שיש – את יכולה לעשות זאת לבד!

  רובנו עדיין משאירות את מלאכת ההדבקה למאפרות מקצועיות בלבד.

  אולי תופתעי לשמוע אבל גם נשים שיודעות לאפר לא תמיד מצליחות לבצע הדבקת ריסים כמו שצריך. יכול להיות שהשליטה שלך במברשות איפור הן כמעט כמו של פיקאסו, אך כשזה מגיע למניפה זעירה של קבוצת שיער שצריך להדביק בדיוק מרבי על קו העפעפיים, פה זה כבר סיפור אחר לגמרי…

  אז מה עושות נשים שרוצות לחיות חיים מלאים בריסים מלאכותיים ואיכותיים מבלי להתחייב לתוספות קבועות או שזירות יקרות? מתרגלות הדבקה נכונה ומקצועית של ריסים חד פעמיים איכותיים. 

  בדיוק בשביל זה הכנתי לכם את המדריך שיעזור לכם להדביק ריסים מלאכותיים כמו מקצוענית אמיתית.

  מה צריך?

  1.דבק ריסים איכותי

  2. ריסים מלאכותיים

  3. פינצטה 

  4. מספריים קטנות וחדות

  חתכי כל אחת מרצועות הריסים

  התחילי בריסים פשוטים שאינם יקרים במיוחד. תחסכי לעצמך את התקף החרדה שאת עוד עלולה לקבל במידה ותצטרכי לחתוך על ההתחלה את ריסי המשי האיכותיים והיוקרתיים שלך.

  מדדי את רצועת הריסים על העפעף שלך ולאחר מכן חתכי את החלקים העודפים (לא כשהרצועה על העין שלך!) תוכלי להשתמש בחלקים העודפים ולהדביק אותם בזווית החיצונית של העין להגברת המראה המודגש. או שתוכלי לשמור אותם לפעמים אחרות בהם תרצי להוסיף מעט נפח ואורך לריסים הטבעיים שלך.

  תכנני את אופן ההדבקה

  לא למרוח דבק על רצועת הריסים ופשוט להדביק אותה לעין! לאחר שמרחת מעט דבק על בסיס רצועת הריסים יש להמתין כמה שניות כדי לאפשר לדבק להתייבש קצת. 30 שניות מספיקים לחלוטין. התחושה צריכה להיות של רצועה דביקה אך לא רטובה מדבק.

  טיפ: במהלך אותן 30 שניות קפלי את הרצועה כך שהקצוות יגעו זו בזו. כך פיזור הדבק נעשה בצורה טובה יותר והרצועה לא תתרומם בזמן ההדבקה.

  הביטי למטה לכיוון המראה ולא ישר

  זהו החלק המסובך והקריטי בכל התהליך, האתגר הגדול בהדבקת ריסים הוא ההדבקה של רצועת הריסים באופן הצמוד ביותר לקו הריסים העליון מבלי לגרום להם להידבק ולהסתבך בריסים הטבעיים שלנו. כאשר אנחנו מביטות למטה לכיוון המראה כמעט בצורה אנכית, העפעף שלנו מתארך כאילו עצמנו את העיניים, בצורה הזאת ניתן לראות בצורה טובה וברורה יותר לאן אנחנו מדביקות את הריסים המלאכותיים. 

  הדביקי את הריסים בעזרת פינצטה

  הכלל החשוב ביותר הוא לא לעצום את העיניים בזמן הדבקת הריסים, כאשר אנחנו עוצמות עיניים צורת העיניים שלנו משתנה. תחילה המשימה תהיה קשה מהחשש להכניס את הריסים או הפינצטה לתוך העין, אך מהר מאוד תתרגלי לכך, בגדול הפעולה לא שונה בהרבה ממריחה של מסקרה. למתחילות מומלץ מאוד להיעזר בפינצטה, כך ההדבקה מדויקת יותר מאחר והפינצטה דקה ולא חוסמת לנו את שדה הראיה, אנחנו יכולות לראות בקלות לאן אנחנו מדביקות את הריסים, כמו כן תיקון והזזה של ריסים הופך להיות הרבה יותר פשוט ומדויק בעזרת פינצטה.

  השתמשי באיילינר כדי להסוות את הרצועה.

  עכשיו אחרי שהדבקת את הריסים, כדאי מאוד לטשטש ולהסוות את הרצועה של הריסים המלאכותיים כדי להעניק מראה טבעי ומקצועי יותר לריסים. השתמשי באייליינר שלך וציירי קו בצמוד לרצועה לאורך כל העפעפיים עד לזווית הפנימית של העין. במידה ואת מתורגלת בכל הקשור לאייליינר, תוכלי גם לצייר כנף בזווית החיצונית של העין. המטרה העיקרית של האיילינר היא לטשטש את קו הריסים המלאכותיים.

  צאי לעולם והתפעלי מכמה טוב הריסים שלך נראים.

  כעת את מוכנה לצאת לעולם עם העיניים החדשות והמושלמות שלך. ריסים מלאכותיים משדרגים את המראה הכללי תוך דקות מבלי להוסיף איפור נוסף. למרות שבהתחלה כנראה שתמצאי את עצמך משקיעה בהדבקה של הריסים זמן רב יחסית, עם קצת תרגול תהפכי למומחית אמיתית ותעשי את זה תוך דקות ספורות.  היזהרי! הדבקת ריסים עלולה להיכנס לשגרת הבוקר שלך.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.

   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.