איך להוריד לבד הלחמת ריסים בצורה בטוחה

דף הבית / מגזין / איך להוריד לבד הלחמת ריסים בצורה בטוחה
איך להוריד בעצמך הלחמת ריסים בצורה בטוחה


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  תוספות ריסים יכולים לשנות את כל שגרת הטיפוח שלך ב 180 מעלות. הם משדרגים את מראה העיניים ללא שום מאמץ וללא שום התעסקות יומיומית בהדבקת ריסים או מריחת מסקרה. והבונוס הוא שהם מחזיקים שבועות שלמים. 

  אך לאחר כחודש ימים המראה הזוהר הופך להיות הרבה פחות אטרקטיבי כאשר ריסים מתחילים לנשור ואיתם נופלות גם התוספות. 

  בין אם לך את הזמן להגיע למילוי ריסים אצל השוזרת או שסתם נמאס לך מהתוספות ובא לך הפסקה. הכנו לך את המדריך הבא שיעזור לך להסיר את תוספות הריסים ששרדו את התקופה מבלי לפגוע בריסים הטבעיים שלך. 

  האם כדאי להסיר שזירת ריסים לבד בבית?

  יכול להיות שהעובדה שאת מסדרת לעצמך את הציפורניים או גוזרת לעצמך את השיער מקנים לך תחושת ביטחון ואומץ בכל הנוגע להסרה עצמאית של שזירת הריסים שלך. אבל האמת היא שמומלץ מאוד להשאיר את כל עניין ההסרה לאנשי מקצוע מנוסים. בעיקר בשל העובדה שהסרת השזירה דורשת המסה של דבק חזק במיוחד, לא רק שהתהליך דורש חומרים וכלים מיוחדים שכנראה אין לך אותם, את עלולה לגרום לעצמך לזיהום ודלקת עיניים.  כדי להבטיח את הבריאות שלך ושל הריסים הטבעיים שלך- הסירי שזירת ריסים רק אצל מעצבת ריסים מקצועית.

  לא חשוב עד כמה את נואשת להסיר את כל תוספות השיער יחד, זה בלתי אפשרי לעשות. הדבר האחרון שתרצי לעשות הוא למשוך אותם בעזרת פינצטה, קחי בחשבון שכל ריס נמצא בשלב אחר בתהליך הצמיחה שלו, לכן במידה ותתלשי ריסים שטרם  סיימו את מחזור הצמיחה את עלולה לפגוע בזקיק השערה לצמיתות.

  אז למרות שאת לא יכולה לבצע הסרה מקצועית של שזירת הריסים בעצמך, החדשות הטובות שיש כמה דברים וכמה חומרים שנמצאים בכל בית שאת יכולים לעזור לך להאיץ את תהליך ההסרה. אך אל תתפלאו אם זה לוקח כמה ימים או כמה שבועות עד להסרה סופית של כולם. 

  הנה כיצד תסירי את שזירת הריסים לבד

  1. באופן כללי כל מה שמעצבת הריסים אמרה לך לא לעשות לאחר הטיפול, עכשיו זה הזמן. זה כולל שימוש במסיר איפור על בסיס שמן, שמנים שנועדו לניקוי והמסה של איפור עמיד במים וכו׳. 
  2. תעשי מקלחת חמה, אומנם מקלחת חמה אינה אפקטיבית באותה מידה כאשר השזירה כבר התייבשה והתקבעה לחלוטין. אך המים החמים יכולים לעזור בשחרור את הדבק של שזירת הריסים. 2 האויבים הגדולים של דבקים הם חום ולחות, כל אחד לחוד ובעיקר יחד. הגורמים האלה יכולים לעזור בהמסה ל הדבק והסרת השזירה כאשר הם נעשים בכמויות גדולות ובתדירות גבוהה.
   בדיוק כמו בשימוש בחומרים על בסיס שמן, אל תצפי לראות את הריסים נופלים מיד אחרי מקלחת חמה. במידה וההדבקה בוצעה בדבק חזק ואיכותי ידרשו מספר מקלחות חמות כדי להשפיע עליו.
  1. נסי להשתמש בשמן קיק, אם את נואשת להסיר את הריסים מרחי שמן קיק על הריסים למשך הלילה. שמנים שנמצאו יעילים בהמסה של דבקים הם שמן קיק, שמן קוקוס, שמן קנולה ושמנים צמחיים. בערב לאחר שהסרת כל האיפור בעיניים שלך הברישי שמן קיק על הריסים שלך. הפכי את זה לחלק משגרת הטיפוח שלך בערב. עסי מעט את האזור בו התוספות מחוברות לריסים הטבעיים בעזרת השמן. הימנעי מחדירה של השמן לעיניים. במידה והשמן נכנס לעיניים יש לשטוף מיד במים.  
  1. אל תמשכי את הריסים- גם אם נשארת עם ריס מלאכותי אחד בלבד, אל תמשכי בריסים. תלישת ריסים עלולה לגרום לנזק משמעותי לריסים הטבעיים שלך, הדבר עלול להוביל לקרחות ולפגיעה בצמיחת הריסים באופן בלתי הפיך. זכרי כי הריסים המלאכותיים מחוברים לריסים הטבעיים שלך, תלישה שלהם תגרום לתלישה של הריס הטבעי.
  2. הוסיפי מסקרה- במקום למשוך בריסים תוכלי לנסות לטשטש את הריסים המלאכותיים בעזרת מסקרה ואייליינר. המסקרה יכולה להסוות את הריסים הבודדות שבולטות להן מקו הריסים הטבעי שלך, רוב המסקרות מכילות שעווה ושמנים כך ששימוש יומיומי במסקרה יכול לעזור להמסת הדבק. רק אל תשכחי בסוף היום להסיר את המסקרה בעזרת מסיר איפור על בסיס שמן.
  3. היי עדינה- ברגע ששזירת הריסים שלך נפלה, תהיי עדינה מאוד עם הריסים הטבעיים שלך. בעיקר כאשר את מורחת או מסירה איפור, אל תפעילי לחץ על העיניים ואל תשפשי אותן. במקום זאת הזיני את הריסים שלך בעזרת סרום משקם.

  למרות שלהמתין עד לרגע שבו כל הריסים ינשרו באופן טבעי אינו אידיאלי, הטיפים שלנו יוכלו לעזור לכם עד שתמצאו את הזמן להגיע למעצבת הריסים ולבצע את ההסרה עבורכם.

  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.