האם זה בסדר ללבוש ריסים מלאכותיים בכל יום

דף הבית / מגזין / האם זה בסדר ללבוש ריסים מלאכותיים בכל יום
האם זה בסדר ללבוש ריסים מלאכותיים בכל יום


  לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
  בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.

  תוכן עניינים

  חלק מהנשים לא זכו בריסים ארוכים, מלאים ומעוגלים באופן טבעי, חלק לא קטן אף סובל מצמיחה של ריסים כלפי מטה והן נאלצות להילחם על בסיס יומיומי בעזרת מעגל ריסים ומסקרות איכותיות על מנת לשנות את  הגזרה ואת כיוון הצמיחה. 

  מאחר וגם אני חלק מאותן נשים, השלמתי עם העובדה כי הריסים שלי לא יראו במיטבן במהלך השבוע, ובאירועים מיוחדים ובסופי השבוע אני מרשה לעצמי לשדרג את המראה שלי בעזרת ריסים מלאכותיים מעוגלים ומושלמים שתוך מספר דקות הופכות אותי לבן אדם חדש לחלוטין. ואז ביום ראשון -דיכאון, אני חוזרת למראה הריסים העצוב והנפול.

  ואז פתאום הייתה לי הארה…(טם, טם, טם…) ושאלתי את עצמי: ״למה שאני לא אהנה מהמראה המושלם הזה בכל יום?״ 

  אז החלטתי לנסות ולהדביק את הריסים המלאכותיים בכל בוקר למשך שבוע ימים כדי לשמר את התחושה ואת המראה הנפלא. במהלך הדרך סיגלתי לעצמי כמה טריקים ולמדתי טכניקות חדשות לתחזוקה נכונה של הריסים, שגרמו לשיפור משמעותי באופן שבו אני מדביקה, מסירה ושומרת על הריסים המלאכותיים ועל הריסים הטבעיים שלי. 

  אז אם החלטת להשתמש בריסים מלאכותיים באופן קבוע, ולהדביק מדיי בוקר את תוספות הריסים המלאכותיים שלך. ריכזתי עבורך כמה טכניקות יעילות במיוחד שהלוואי והייתי יודעת לפני שיצאתי למסע שלי עם הריסים.

  כמו שאומרים: אין כמו ללמוד מטעויות של אחרים!

  יום #1

  תחושה של ביטחון מתחלפת בתחושת תסכול, התחלתי את השבוע עם ריסים איכותיים של ארדל מספר 110, הריסים מעניקים אורך והרמה של הריסים הטבעיים. ביום רגיל ארגון העיניים שלי לקראת יציאה מהבית לוקח בערך 40 שניות, ארגון העיניים ביום הראשון למסע לקח כמעט 30 דקות.

  אך בסיום הייתי בהיי מוחלט, איך כמות קטנטנה של שערות על העיניים יכולה ליצור כזה שינוי משמעותי?!

  עד השלב הזה תמיד הייתי מקפידה לטשטש את קו רצועת הריסים המלאכותיים על ידי אייליינר, וכך המשכתי גם ביום הראשון. תחילה עיגלתי את הריסים הטבעיים שלי בעזרת מעגל ריסים, לאחר מכן מרחתי צללית בגוון ניטרלי על העפעף, לאחר מכן הדבקתי את הריסים המלאכותיים ואז הוספתי כמות נכבדה של מסקרה כדי ליצור מראה טבעי יותר בשילוב של הריסים הטבעיים עם הריסים המלאכותיים, ולבסוף עברתי עם קו אייליינר דקיק צמוד לקו הריסים העליונים על מנת לטשטש את הרצועות המודבקות. 

  הריסים נשארו במקומם לאורך כל היום, והתחושה הכללית על העיניים הייתה יחסית קלילה, הכל היה מושלם עד לרגע שהורדתי אותם. היה קשה מאוד להסיר את הרצועות, חלקיקי דבק נשארו על קו הריסים וסרבו לרדת. עשיתי מה שחשבתי שהוא מעשה הגיוני ונכון לסיטואציה, וניסיתי להסיר את חתיכות הדבק עם פינצטה- טעות ענקית! כי זה עלה לי בכמות נכבדה של הריסים הטבעיים שלי. סיימתי את היום ופרשתי למיטה כשחלקיקי דבק קטנים ועקשנים נותרו דבוקים למקום.

  יום #2

  היום השני התחיל קצת עקום, כיוון שהתחלתי את היום עם גושי דבק קטנים על העפעפיים, חיפשתי בגוגל דרכים קלות להסיר שאריות הדבק מהריסים ומצאתי כי שמן יעשה את העבודה. טבלתי פד צמר גפן במעט שמן זית והבעיה נפתרה. אומנם זה לקח קצת זמן לעסות בעדינות את הגושים עד להמסה מלאה אך התוצאה היתה מושלמת. רציתי להשתמש באותם הריסים מאתמול, לכן הייתי צריכה קודם לנקות אותם מכמויות המסקרה שמרחתי עליהם. לאחר מכן מרחתי שכבת דבק דקיקה על רצועת הריסים הדבקתי למקום ושוב מרחתי מעט מסקרה. כדי למנוע מרצועת הריסים לעלות הוספתי נגיעות של דבק בזווית הפנימית והחיצונית של העין. הריסים נראו רכים יותר לעומת היום הראשון.

  הריסים המודבקים החזיקו לאורך כל היום, ללא שום צורך בנגיעות נוספות של דבק. בערב ההסרה הייתה הרבה יותר פשוטה לעומת היום הראשון ולא נותרו שאריות דבק על העפעפיים או על הריסים המלאכותיים כלל. 

  מה למדתי?

  • שמן ממיס דבק ריסים במהירות, שמן זית עובד מעולה.
  • יש להשתמש בכמויות זעירות של דבק 
  • לא למרוח כמות גדולה של מסקרה על ריסים מלאכותיים אחרת תתקעו בניקיון מייגע.

  האמת שאין צורך בכלל במסקרה, מספיק למרוח מסקרה רק על הריסים הטבעיים לפני ההדבקה.

  יום #3

  חובבות ריסים רבות אוהבות קודם להדביק את הריסים המלאכותיים, להדביק את הרצועה קרוב ככל האפשר לקו הריסים לפני שהן מורחות את האייליינר. אני העדפתי קודם למרוח את האייליינר ולאחר מכן להדביק את הריסים, מאחר והטכניקה הזאת לא מאפשרת הפרדה, החלטתי לנסות את השיטה השנייה.

  בעזרת האצבעות ניסיתי להדביק את רצועת הריסים לקו הריסים החשוף שלי, זה היה מאתגר במיוחד, הדבק היה עדיין רטוב וכשסוף סוף הם נדבקו למקום, הוספתי עוד נגיעה של אייליינר שיצא מאוד עקום ולא מחמיא. במבט מקרוב גיליתי גם שהרצועות לא מודבקות באופן שווה בשתי העיניים. החלטתי שאין סיכוי שאתחיל את כל התהליך מהתחלה, לכן, במקום זאת בזבזתי 20 דקות בניסיון ליישר את האייליינר שלי, מקלות הצמר גפן רק הקשו על התהליך וגרמו לרצועות הריסים להתרומם בקצוות העין.

  באותו היום הסרתי את הריסים בעזרת מגבון טבול במים חמימים, החום עזר מאוד להסיר את האיילינר ואת הדבק בקלות ללא מאמץ. 

  מה למדתי? 

  • לפני שמדביקים את הרצועות על קו הריסים צריך לחכות כ- 40 שניות כדי לתת לדבק להתייבש מעט.
  • יש להדביק את הריסים קרוב ככל האפשר לקו הריסים, השתמשו בפינצטה כדי לעשות זאת כמו שצריך
  • אם פיקששת במריחת האייליינר, עדיף להסיר את הריסים והדבק לחלוטין בעזרת שמן וצמר גפן ולהתחיל מהתחלה, אפשר גם לוותר על האייליינר לגמרי.
  • הסרת הריסים בעזרת שימוש בחום (מגבת או מטלית טבולה במים חמימים) גורמת להסרה נטולת כאב וללא פגיעה בריסים הטבעיים.

  יום #4

  החלפתי את הריסים בריסים חדשות, איכותיות ויקרות יותר. רציתי לנסות ריסים נועזות יותר שיוצרות מראה של שזירת ריסים. הפעם ביצעתי את ההדבקה בעזרת פינצטה והדברים עברו חלק מאי פעם. לאחר מכן עברתי עם נגיעות קלילות של אייליינר לאורך קו הריסים. לפי ההוראות את ריסי המשי החדשות שלי אסור להרטיב במים כלל, הדרך להסיר על הריסים היא לעבור בעדינות עם צמר גפן לח על רצועת הריסים לאורך קו הריסים מבלי להרטיב את הריסים עצמם. לאחר 3 פעמים הריסים נפלו.

  מה למדתי?

  • לא להרטיב ריסים סופר איכותיים במים
  • תמיד להשתמש במעגל ריסים ולאחר מכן למרוח מסקרה על הריסים הטבעיים, לאחר שהמסקרה תתייבש לחלוטין רק אז להדביק את הריסים המלאכותיים

  יום #5

  החלטתי לוותר לגמרי על האייליינר, הרגשתי שזה מוריד מהיופי של הריסים החדשים והמושלמים שלי. עיגלתי את הריסים הטבעיים במעגל ריסים, מרחתי מסקרה ולאחר מכן הדבקתי את הריסים המלאכותיים, כל התהליך לקח כ- 2 דקות בלבד! והבונוס הוא שהריסים נשארו במקום לאורך כל היום.

  היום החמישי היה היום הטוב ביותר במסע שלי עם הריסים, ואין ספק כי מצאתי את הלוק היומי שלי.

  מה למדתי?

  • ריסים מלאכותיים כתחליף לאיפור עיניים זה גאוני
  • דברים טובים לוקחים זמן
  ריטה פסחוב

  כותבת המאמר: ריטה פסחוב

  כאמא ל- 2 וכמנהלת עסק עצמאי, שגרת הבוקר שלי עמוסה ולא משאירה לי דקה אחת מיותרת. למזלי גיליתי את עולם האיפור הקבוע שהפך לפתרון המושלם בשבילי. באתר הזה אני אחלוק איתך את כל מה שלמדתי עם השנים על כל מה שקשור בנושא.


   לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
   בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.


    לשיחת ייעוץ השאירי פרטים:
    בשליחת טופס זה הנך מאשר/ת את תנאי השימוש באתר.